PYTANIA


Tak, potrafi. Transport towarów niebezpiecznych podlega surowym zasadom Umowy ADR.

W tym przypadku jest to prawdopodobnie tak zwana przesyłka ponadgabarytowa. Także transport takiej przesyłki jesteśmy w stanie zorganizować, ale nie możemy tego zrobić bez dokładnego rozmiaru przesyłki, a także czasu na załatwienie wszystkich niezbędnych zezwoleń. Ta usługa będzie oferowana Państwu przez nasz dział transportów specjalnych w Pilznie lub Ostrawie.

W przypadku wszystkich przesyłek gwarantujemy, że przewoźnik jest odpowiednio ubezpieczony od odpowiedzialności przewoźnika drogowego. Spółka CARGO PRAGUE zawarła również “Ubezpieczenie odpowiedzialności spedytora” na kwotę 5.000.000 CZK, z ubezpieczalnią UNIQA. W celu uzyskania kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej możemy zaoferować dodatkowe ubezpieczenie transportowanego towaru (majątku). Dowiedz się więcej tutaj (kalkulator).

Transport towarów mrożonych nie jest możliwy za pośrednictwem usługi drobnicowej, ponieważ kontrola temperatury podczas transportu nie jest możliwa. Do transportu towarów mrożonych o mniejszych wymiarach i mniejszej wadze możemy zaoferować Państwu furgonetki z agregatami chłodniczymi.

Dla stałych klientów oferujemy system śledzenia przesyłek bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do danych.

Tak, transport materiałów sypkich może być realizowany specjalną naczepą.

To zależy od tego, jak złożone będzie Państwa zapytanie. Ogólnie rzecz biorąc, na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale na większość zapytań odpowiemy w ciągu 2 godzin od ich otrzymania.

Wysokiej jakości spedytor zwykle jest w stanie elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów, nie jest ograniczony własną flotą. Dzięki optymalizacji planowania transportu i dużej ilości transportowanych towarów spedytor może osiągnąć bardzo korzystnej ceny.

Tak, mamy magazyn w Hořovice, który jest przeznaczony nie tylko dla naszej usługi drobnicowej, ale również do długoterminowego i krótkoterminowego przechowywania. Na życzenie możemy znaleźć także inne magazyny do przechowywania towarów na terenie całej Republiki Czeskiej. Chętnie udzielimy więcej informacji przez telefon.

Niezupełnie. Do państw, które nie są wymienione bezpośrednio w sekcji dotyczącej usługi drobnicowej, oczywiście również zapewniamy transport, ale nie w takim stopniu, jak do wymienionych państw. Nie wahajcie jednak wysłać do nas zapytanie za pośrednictwem naszego formularza internetowego.

Incoterms to zestaw międzynarodowych reguł stosowanych w handlu zagranicznym. Reguły te dotyczą relacji wynikających z umowy sprzedaży, odprawy celnej, opakowania lub zapewnienia transportu. Zalecamy klientom wskazać uzgodnione warunki Incoterms w zleceniach transportowych.

Cenniki nie są publiczne. W naszej pracy preferujemy indywidualne obliczenia oparte na rzeczywistych danych przed ogólnym cennikiem i odniesieniem do ogólnych warunków biznesowych. Dla uzyskania konkretnej ceny transportu skontaktuj się z nami przez e-mail lub wyślij swoje zapytanie bezpośrednio tutaj.

Zawsze, najlepiej w obecności kierowcy, sprawdź stopień uszkodzenia i zrób dokumentację fotograficzną. Do listu przewozowego CMR, lub do dokumentu potwierdzającego dostawę wpisz zastrzeżenie dotyczące stanu przesyłki. Sporządź protokół szkody, gdzie należy określić dokładnie, co i ile brakuje lub co jest uszkodzone. Uszkodzone towary zachowaj do ewentualnej kontroli przez likwidatora firmy ubezpieczeniowej. Sporządzoną dokumentację należy natychmiast przesłać do nas e-mailem. Twoją reklamacją zajmiemy się z należytą starannością.

Usługi

CARGO PRAGUE


Transport ciężarowy

Transport ciężarowy

Transport krajowy i międzynarodowy
Plandeki i naczepy skrzyniowe
Naczepy i zestawy
Towary zwykłe i niebezpieczne
Jakość zgodna z ISO 9001
Więcej informacji na temat usługi

Usługi drobnicowe i ładunki częściowe

Usługi drobnicowe i ładunki częściowe

Połączenie wszystkich europejskich kierunków
Regularne odjazdy na trasach usług drobnicowych
Duże możliwości ładunków częściowych
Różnorodna oferta pojazdów
Spójność z usługami magazynowania

Transport morski

Transport morski

Usługi ze wszystkich portów morskich
Całe kontenery
Morski transport ładunków częściowych
Możliwość odebrania kontenera w porcie
Transport door-to-door, w tym odprawa celna

Transport kolejowy

Transport kolejowy

Całe pociągi i pojedyncze wagony
Przesyłki ponadgabarytowe i przesyłki o dużej objętości
Możliwość wyboru typu wagonu
Przeładunek wagonów
Rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne

Magazynowanie i logistyka

Magazynowanie i logistyka

Strategiczne położenie w pobliżu autostrady D5
Powierzchnia magazynowa 1500m2
Magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe
Przeładunek ciężarówek i kontenerów
Pakowanie, kompletowanie przesyłek

Usługi celne

Usługi celne

Wydawanie dokumentów celnych
Reprezentowanie w procedurach celnych
Zabezpieczenie długu celnego
Zarządzanie Intrastat
Bezpośrednia obecność w Urzędzie Celnym w Pradze 10

CARGO SYSTEM


Cargo Prague
Cargo IHL
XCargo
Toto pole ponechte prázdné
Toto pole ponechte prázdné
Polityka prywatności
Proszę uzupełnić wszystkie pola formularza.
Dziękujemy, Państwa wiadomość została wysłana.